Web sitemiz için seo uzmanı aramaktayız!

  • Konbuyu başlatan webhome
  • Başlangıç tarihi
webhome

webhome

Yeni Üye
Katılım
7 May 2020
Mesajlar
1
Like puanı
0
Puanları
1
Kendine "ben SEO'cuyum" demiyorsan, SEO'nun günümüz teknolojisindeki önemini bir kaç güzel cümle ile anlatabiliyorsan, sıralamalarda gerileme olunca uyuyamıyorsan; seninle çalışmak istiyoruz. :)

Diyet Uzmanı adlı web sitemiz için SEO alanında uzman ve ufkumuzu genişletecek kişi veya kurumlar aramaktayız. Site içi ve site dışı gerekli optimizasyonların yapılması ve odak kelimelerde yükselme için bir çalışma planının çıkartılması ve bunun uygulamaya koyulması için gerekli alt yapı düzenlemelerinin sağlanması için yazılımcıyla koordineli çalışacak kişilere ihtiyacımız var. diyetuzmani.com.tr için bizi ileriye götürecek kişi sizseniz; lütfen hiç vakit kaybetmeden benimle iletişime geçin ve detayları konuşalım...

(Tam zamanlı bir çalışan değil, bize SEO hizmeti verecek birilerini arıyoruz. Özel mesajdan iş ilanı gibi algılanıp dönüşler yapıldığı için açıklamak istedim.)
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
A

alperacarli

Yeni Üye
Katılım
29 Nis 2021
Mesajlar
1
Like puanı
0
Puanları
1
8

Merhabalar eğer ciddi bir ajanslar çalışmak isterseniz 15 yıldır bu 360 derece ajans kapsamında faliyet gösteren SEO ajansı Acarnet firmasını size önerebilirim.

Çünkü bu tür çalışmalarda tüm süreci tek bir elden yönetebilen ajanslar önemlidir. Hem bünyesinde seocu, yazılımcı, grafiker, reklamcı olması sizin uzun vade de daha kalıcı bir şekilde yükseleceğinize işarettir. Artık seo çalışmalarının bir bütünleşik olduğunu düşünürsek, yani kullanıcı deneyimi, sitede kalma süreleri, aynı kullanıcının tekrar ziyaret etmesi gibi konular hem web sitesi, içerik, video, görsellerle çok alakası olduğundan. Bu hizmeti ajansdan almanız çok daha akılcı olur. Firmanın referanslarını Referanslar » Acarnet bu linkten ulaşabilirsiniz.
 
A

andrewM159

Yeni Üye
Katılım
17 Eki 2022
Mesajlar
1
Like puanı
0
Puanları
0
There is so many SEO services provider, But I used one for my website Brandzters. It provides many other services like Social marketing and Content marketing service. It generates traffic efficiently on my site.
 
Üst