SEO nedir mi dediniz?

4 on 24 Ağustos 2017

SEO nedir? diye soran arkadaşlarımız sıklıkla olmaktadır. SEO kısaca Google‘ın kurallarını tamamen yerine getirmektir. Bunun için yüzlerce algoritma ve yöntem geliştirilmiştir ama aslında işin özeti nedir biliyor musunuz?

Sadece ve sadece kendinizin görmek istediği gibi orijinal ve benzersiz siteler yapmanızdır. Bir içerik ararken nelerle karşılaşmak istersiniz düşünsenize? ?

  • Hoşuna gidenler
Cevap
0 on 9 Ekim 2017

Seo, blog veya site sahiplerinin sayfalarını olması gerektiği gibi düzenleme işlemidir. Yazıların daha çok okunması, gelir seviyesinin artırılması, doğru temanın seçilmesi ve özgün içeriklerin eklenmesi gibi tüm işlemler seo kapsamında değerlendirilir.

  • Hoşuna gidenler
Cevap
İptal
0 on 3 Mayıs 2018
Yeni geldiğinde, web sitenizin google'daki sıralamasını almak en basit yoldur, ancak şimdi her geçen gün daha da akıllı hale gelmektedir.
Yüzlerce algoritmanın ve yöntemin üzerinde çalıştığı, ancak Google'ın serpinde iyi sıralanması gereken en değerli şeyin, yalnızca orijinal ve benzersiz siteler oluşturduğu konusunda yöneticiden gerçekten memnun kaldım.
  • Hoşuna gidenler
Cevap
İptal
0 on 3 Mayıs 2018

In the starting when it comes new it is most simple to get the rank of your website on google but Now it becoming smarter day by day . Truly satisfied with the admin that Hundreds of algorithms and methods working on it but the most precious thing to rank well on google’s serp is “make original and unique sites” only need content Which makes a logic to present there.

  • Hoşuna gidenler
Cevap
İptal
0 on 6 Mayıs 2018

Teşekkürler gayet iyi.

  • Hoşuna gidenler
Cevap
İptal
Loading more replies